reklama
reklama
reklama
reklama

Co z WORD-em i prawem jazdy w Kutnie? Władze powiatu podpisały ważny akt

Coraz bliżej powstania filii Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kutnie. W tym tygodniu podpisano ważny akt pomiędzy władzami powiatu kutnowskiego a Województwem Łódzkim.

- R E K L A M A -

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Kutnie, Starosta Kutnowski Daniel Kowalik i Wicestarosta Magdalena KrupińskaKotulska podpisali akt notarialny darujący na rzecz Województwa Łódzkiego nieruchomość położoną w mieście Kutno, przy ulicy Szpitalnej na realizacje celów statutowych Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.

Z związku z tym Województwo Łódzkie w ciągu 5 lat od podpisania umowy notarialnej wybuduje kompleks Filii WORD-u w Kutnie w skład którego wejdą budynek główny, plac manewrowy, garaże oraz parkingi.

- R E K L A M A -

Jak podkreślają władze powiatu kutnowskiego, większość mieszkańców Kutna, powiatu kutnowskiego oraz ościennych miejscowości od około 25 lat jeździ na egzaminy do ośrodków poza województwo łódzkie. Zwłaszcza na Mazowsze. Dzięki filii Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego ludzie będą mogli oszczędzić czas i pieniądze. Równie ważne jest zatrzymanie odpływu egzaminowanych do innych ośrodków, co zwiększy przychody WORD w Łodzi.

W Kutnie będzie można zdawać egzaminy na kategorię A i B.

(Starostwo Powiatowe w Kutnie)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: