Wiadomości KutnoKutnoCoraz bliżej Odysei Historycznej. Wiemy, jakie zagrają zespoły

Coraz bliżej Odysei Historycznej. Wiemy, jakie zagrają zespoły

Za niespełna trzy tygodnie jubileuszowa X Odyseja Historyczna, tym razem w Kutnie. Organizatorzy uchylili rąbka tajemnicy i poznaliśmy zespoły, które wystąpią podczas tegorocznego wydarzenia.

- Reklama -

– Już niebawem przedstawimy Wam plakat oraz szczegółową rozpiskę tego, co będzie się działo na zlocie Odyseja Historyczna. Tymczasem pragniemy przedstawić Wam zespoły, które zagrają dla Was w piątkowy i sobotni wieczór – mówi Rafał Ambroziak, jeden z organizatorów Odysei Historycznej.

I tak: w piątek zaczynamy od znanego chyba wszystkim zespołu Farben Lehre – skocznego a zarazem melodyjnego polskiego punk–rocka. Po nich wystąpi zespół grający industrial metal folk z polskimi słowiańskimi tekstami, opowiadający nam o starodawnych obrzędach przy ostrych riffach gitarowych i podkładzie elektronicznym rodem z Mad–Maxa.

- Reklama -

– Sobota to sprawdzone zespoły, które już występowały na naszej „odysejowej” scenie i przy których zawsze dobrze się bawiliście. Będzie to kutnowski zespół Pogo–Da i Elvis z zespołem The King’s Friends. Mam nadzieję, że i tym razem nie pozwolicie im za szybko zejść ze sceny. Zapraszamy na X Odyseję Historyczną! – dodaje Ambroziak.

Wydarzenie w tym roku odbędzie się w nowym miejscu – teren starej strzelnicy przy jednostce wojskowej na Sklęczkach. Wejście na teren zlotu od ul. Wschodniej – na przeciwko zakładu Animex.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: