reklama
reklama

„COVID-19 nie stosuje taryfy ulgowej”. Burmistrz apeluje do mieszkańców

Proszę mieszkańców miasta i gminy Żychlin o wzmożoną ostrożność – apeluje burmistrz Grzegorz Ambroziak. Na oficjalnej stronie gminy pojawił się apel włodarza gminy Żychlin do wszystkich mieszkańców.

Burmistrz Ambroziak apeluje, aby być „zdeterminowanym, żeby chronić naszych bliskich”. Podkreśla także, że w ostatnim czasie zanotowano spory przyrost zakażeń w gminie.

- R E K L A M A -

Apel burmistrza Żychlina Grzegorza Ambroziaka:

W najbliższą sobotę 17 października zmieniają się zasady strefy żółtej, w której znajduje się nasz powiat. Rząd wprowadza nowe obostrzenia, które wynikają z nagłego wzrostu zachorowań. Wprowadzone są godziny dla seniorów w sklepach. Pojawią się ograniczenia w organizacji uroczystości rodzinnych i inne. Więcej szczegółów na stronach rządowych: https://www.gov.pl/web/koronawirus

- R E K L A M A -

Proszę mieszkańców miasta i gminy Żychlin o wzmożoną ostrożność. COVID-19 zbiera swoje żniwo wśród naszych mieszkańców. Obecnie stwierdzonych jest u nas 15 przypadków wystąpienia zakażenia koronawirusem. To duży przyrost. Niestety odnotowano również pierwszy zgon związany z COVID-19.

Specjaliści epidemiolodzy prognozują dalszą eskalację ilości zakażeń. Starajmy się więc, żeby nasi najbliżsi byli bezpieczni. Jeśli zauważymy u siebie oznaki związane z możliwością zakażenia, kaszel, duszności, gorączkę, lepiej zostańmy w domu i postępujmy zgodnie z zaleceniami sanepidu. Sytuacja jest poważna.

- R E K L A M A -

Życzę wszystkim mieszkańcom dużo cierpliwości. Pandemia może pozostać z nami jeszcze wiele miesięcy. Bądźmy zdeterminowani, żeby chronić naszych bliskich.

Burmistrz Gminy Żychlin
Grzegorz Ambroziak

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: