reklama

Czary w KDK-u. Dzieci przeniosły się do świata Harry’ego Pottera! – ZDJĘCIA

Dziś najmłodsi mieszkańcy Kutna przenieśli się w świat Harry’ego Pottera. W Kutnowskim Domu Kultury odbyły się warsztaty z klockami razem z LEO-Marketem.

- R E K L A M A -

Podczas warsztatów można było zbudować Hogwart – legendarną uczelnię szkolącą młodych czarodziejów. Dzieci poznały także wszystkich bohaterów: Harrego, Rona Weasleya, Hermionę Granger czy nauczycieli.

Składając zestawy LEGO z serii Harry Potter milusińscy mogli na nowo przeżywać przygody małego czarodzieja, zmierzyli się z siłą czarnej magii i stworzyli własne historie. Razem stoczyli walkę z Voldemortem i dementorami, uciekali przed pająkiem Aragoga i ukryli się w zbudowanych korytarzach Zamku Hogwart.

- R E K L A M A -

„W naszych zestawach znajduje się chata Hagrida wraz z dynami do zbudowania, wierzba bijąca, latający samochód Ford Anglia, czy Wielka Sala na ucztę z nauczycielami i uczniami Hogwartu. To jedna z najbardziej szczegółowych serii w ofercie LEGO, którą możecie odkryć z nami” – komentują organizatorzy.

Dodatkowo dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie jak Hermiona lub Harry Potter w dedykowanej ramce do zdjęć z Hogwartu. W tym dni nie zabrakło magii z Harrym Potterem i magicznych różdżek dla dzieci.

- R E K L A M A -

fot. Stasiak / Kutnowski Dom Kultury


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: