REKLAMA
niedziela, 26, czerwiec 2022
REKLAMA

Czas na pierwszą wygraną u siebie. KS Kutno zagra z Wissą Szczuczyn,

Czas na pierwsze zwycięstwo u siebie – jutro piłkarze KS-u Kutno w ramach III ligi zmierzą się na własnym boisku z Wissą Szczuczyn.

poniżej dalsza część artykułu

Wissa Szczuczyn po 23. kolejkach ma 14 punktów i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli III ligi. W poprzedniej kolejce zawodnicy ze Szczuczyna przegrali z Sokołem Aleksandrów Łódzki 0-1. Wiosną ponadto przegrali 0-4 z Jagiellonią II Białystok, przegrali 1-4 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a także zremisowali 1-1 z Ursusem Warszawa.

poniżej dalsza część artykułu

Z kolei kutnianie po 23. rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie 31 oczek i plasują w środku tabeli na 10. miejscu. Początek rundy wiosennej nie jest udany dla KS–u, który przegrał trzy z czterech meczów. Podopieczni Dominika Tomczaka polegli z Pelikanem Łowicz 0-2, przegrali 0-2 z ŁKS-em II Łódź, a także przegrali 1-3 z Legionovią Legionowo. Kutnianie wygrali za to z GKS-em Wikielec 4-1.

Jesienią w Szczuczynie KS wygrał 2-1 po bramkach Krzysztofa Cudowskiego i Marcina Kaceli. Jak będzie tym razem? Zapraszamy w sobotę na stadion miejski im. H. Reymana w Kutnie.

poniżej dalsza część artykułu

9 kwietnia 2022, 16:00
KS Kutno – Wissa Szczuczyn

Bilety:
Normalny – 10 złotych
Ulgowy – 5 złotych
Kibic w barwach – 5 złotych*

poniżej dalsza część artykułu

*kibic musi posiadać szalik lub koszulkę w barwach KS-u

reklama

Warto przeczytać:

reklama