Czechowski kontra hejterzy. Wiadomo, kto oczerniał radnego w internecie

- poniżej dalsza część artykułu -

Trwa walka radnego Bartosza Czechowskiego z internetowymi hejterami. Prokuratura Rejonowa w Kutnie ustaliła osoby, które go oczerniały i teraz sprawa swój finał ma znaleźć w sądzie. – Nie może być przyzwolenia na tego typu zachowania – komentuje Czechowski.

- poniżej dalsza część artykułu -

O sprawie związanej z walką Bartosza Czechowskiego z hejterami pisaliśmy w maju. – Postanowiłem z tym walczyć, gdy zaczęto rozpowszechniać nieprawdziwe informacje jednym z portali internetowych na temat mojej osoby i mojej rodziny. Nie może być przyzwolenia na tego typu zachowania – mówił wówczas Czechowski.

Teraz okazuje się, że Prokuratura Rejonowa w Kutnie nadzorująca dochodzenie w sprawie zniesławienia i pomówienia radnego Bartosza Czechowskiego w sieci, ustaliła osoby, które „dokonywały nieprawdziwych, oczerniających i zniesławiających wpisów”.

- poniżej dalsza część artykułu -

Razem z moim pełnomocnikiem mecenasem Marcinem Bujalskim będziemy składać pozew w stosunku do osób, które dopuściły się tych przestępstw. Powtarzam, nie ma mojej zgody na takie zachowania – powiedział Panoramie B. Czechowski.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, autorami oczerniających wpisów są osoby zarówno z Kutna jak i powiatu kutnowskiego. Przynajmniej jedna z nich miała pełnić stanowisko w jednej z instytucji podlegających pod Starostwo Powiatowe w Kutnie.
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklamaopen