[ZDJĘCIA] Czołowe zderzenie aut pod Kutnem. Są ranni, lądował śmigłowiec

Na DW702 pod Kutnem doszło do bardzo groźnego wypadku. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody. Droga jest nieprzejezdna.

- poniżej dalsza część artykułu -

Tuż po godzinie 16 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie otrzymał zgłoszenie, że na DW702 w miejscowości Wojciechowice Duże (gm. Krzyżanów) doszło poważnego wypadku.

- poniżej dalsza część artykułu -

Na miejscu okazało się, że czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe – volkswagen i lexus. Sytuacja i stan jednego z poszkodowanych był na tyle poważnych, że na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Łącznie poszkodowane zostały dwie osoby, a jedna z nich drogą lotniczą została przetransportowana do szpitala w Łodzi. Na czas lądowania śmigłowca LPR-u droga była całkowicie zablokowana. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

- poniżej dalsza część artykułu -

AKTUALIZACJA:

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 54-letni kierowca Volkswagena z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się czołowo z jadącym Lexusem – powiedziała Panoramie podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- poniżej dalsza część artykułu -

Kierowca Volkswagena doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Łodzi. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Zdjęcia nadesłane przez Czytelnikareklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklamaopen