reklama
reklama

Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką, trwa akcja służb ratunkowych – ZDJĘCIA

Do poważnego wypadku doszło dziś rano w powiecie kutnowskim, gdzie zderzyły się samochód osobowy i ciężarowy. Na miejscu działają wszystkie służby ratunkowe. Droga jest całkowicie zablokowana.

- R E K L A M A -

Około godziny 8.00 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Marianka w gminie Strzelce. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn doszło tam do czołowego zderzenia osobowego audi z samochodem ciężarowym.

Przynajmniej jedna osoba jest ranna. Na miejscu działania prowadzą policjanci, strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Droga w tym miejscu jest zablokowana – na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

- R E K L A M A -

20-letni mężczyzna kierujący audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarówką. Młody kierowca został zabrany do szpitala w Kutnie, jednak na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – powiedziała Panoramie mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia:
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: