Czterech obcokrajowców zatrzymanych w Kutnie. Usłyszeli kilka zarzutów

Kutnowscy kryminalni zatrzymali czterech obcokrajowców. Mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia, a także kradzieży i gróźb karalnych. Zostali oddani pod dozór policyjny. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

- R E K L A M A -

Do pobicia grupy cudzoziemców doszło 8 i 9 czerwca 2024 roku w hostelu robotniczym oraz w rejonie zagajnika leśnego na jednym z kutnowskich osiedli. Agresorami byli Gruzin i trzech Mołdawian. W wyniku pobicia, trzech pokrzywdzonych mężczyzn w wieku 54, 50 i 37 lat, trafiło z obrażeniami do kutnowskiego szpitala.

— Policjanci po przyjęciu zawiadomienia, od razu przystąpili do ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia oraz wytypowali sprawców pobicia. Już 10 czerwca 2024 roku kryminalni zatrzymali trzech napastników, a kolejnego dnia w ich ręce wpadł czwarty agresor. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie — mówi mł. asp. Daria Olczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

11 czerwca 2024 roku usłyszeli zarzuty. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 40-letniemu Mołdawianinowi łącznie 5 zarzutów. Za pobicie, kradzieże oraz groźby. Pozostali zatrzymani usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu oraz gróźb karalnych

Cała czwórka została oddana pod dozór policyjny oraz objęta zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Przestępstwo pobicia oraz gróźb zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast kradzieży do 5 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: