Czy warto skorzystać z usług wróżki?

Czy wiesz, że jest pewna grupa osób, która nie wyobraża sobie podjęcia żadnej ważnej życiowej decyzji bez uprzedniej wizyty u wróżki? A co ty wiesz o tej wielopokoleniowej profesji? Poznaj bliżej tajemniczy i wciąż jeszcze niszowy zawód.

- R E K L A M A -

Krótka charakterystyka wróżki XXI wieku

Słowo „wróżka” przywodzi na myśl starą, tajemniczą, obwieszoną błyskotkami kobietę, która z reguły czyta z ręki albo potrafi dostrzec coś niezwykłego w podejrzanie wyglądającej szklanej kuli. Taki obraz, owiany mrokiem i niepokojem, to już na szczęście przeszłość. Współczesne wróżki nie różnią się niczym od każdego z nas i bardzo możliwe, że mijamy je w sklepie nawet o tym nie wiedząc. Dzisiejsza wróżka lub wróżbita to osoba oczytana w tematach parapsychologii, ezoteryki. Zafascynowana ludzką duszą, wpływem ciał niebieskich na życie, aurą i podświadomością.

- R E K L A M A -

Wróżba z kart klasycznych. Kiedy warto sięgnąć po poradę u wróżki?

Jeśli jakaś kwestia już od dłuższego czasu nie daje Ci spokoju, potrzebujesz rozmowy z kimś, kto Cię wysłucha i doradzi. Wróżki i wróżbici to świetni słuchacze. Opanowali tę umiejętność do perfekcji, dzięki czemu budzą zaufanie i sympatię. Jeśli liczysz, że druga osoba jest w stanie wyprostować Twoje życie i pozbyć się problemów, to się grubo mylisz. Niestety, tak to nie działa. Zmiany zawsze należy zacząć od siebie. Ty jesteś Panią/Panem swojego losu i to od Ciebie zależy, jak nim pokierujesz. Wróżka nie zagwarantuje Ci poprawy, ale chętnie nakieruje Cię w odpowiednią stronę i jak psycholog rozświetli nieco szarą rzeczywistość. Podpowiedzi z ust osób, których pasją jest ezoteryka, są zwykle trafne i pomocne.

- R E K L A M A -

Wróżby online– czym różni się tarot od run?

Karty nie kłamią, szczególnie Tarota. Tarot online to świetna opcja dla początkujących. Zadaj pytanie talii, wyciągnij kartę i dowiedz się, co powiedzą o Twojej sytuacji. Poznaj radę, której udzieli Ci Tarot już dziś!
Zastanawiasz się, jak działają runy? Nic prostszego. Wystarczy zadać pytanie, jednakże musi być ono bardziej sprecyzowane niż w przypadku Tarota. Odpowiedź nań powinna brzmieć „tak” lub „nie”. Zapytaj i sprawdź, co sądzą o tym pradawne runy. Pamiętaj, odpowiedź twierdząca powinna być pozytywna. Zadbaj o to, by konstrukcja Twojego pytania była przemyślana. W przeciwnym razie wróżba będzie niewiarygodna!

Czy wróżba to godne zaufania źródło wiedzy?

Wróżba to jedno, a jej subiektywna interpretacja to drugie. Niestety, nasza podświadomość tak już działa, że podpowiada nam to, co chcemy usłyszeć, a to z kolei niekoniecznie musi pokrywać się z tym, co miała nam do przekazania wróżka. Na tę pułapkę należy więc zwrócić szczególną uwagę.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: