reklama
reklama
reklama
reklama

„Dama” spod Kutna wystąpi w popularnym programie telewizyjnym [ZDJĘCIA]

Pochodząca spod Kutna Ania Adamczyk – celebrytka, influencerka, osobowość telewizyjna, która zasłynęła, dzięki udziałowi w programie Hotel Paradise oraz One Night Squad czy występie jako gość u Kuby Wojewódzkiego tym razem gwiazda TVN została tytułową damą w programie Damy i wieśniaczki emitowanym na antenie TTV. Pochodząca z powiatu kutnowskiego, a mieszkająca w Poznaniu Anna zamieni swoje beztroskie i luksusowe życie – pełne przepychu, zagranicznych podróży oraz najdroższych światowych marek ubrań na rzecz polskiej wsi. Tego jak sobie poradzi dowiemy się już niebawem.

- R E K L A M A -

Damy i wieśniaczki to program o dwóch kobietach z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową w portfelu,  czy potrzeba czegoś więcej. DAMY I WIEŚNIACZKI  to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron. Najnowsza edycja programu zrealizowana jest  z polkami i w Polsce!

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy, pojadą się na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi, będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyją kilka dni bez bieżącej wody i łazienki? 

- R E K L A M A -

W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?

Powrót do codzienności może okazać się bolesny dla obu bohaterek. Efekt zderzenia dwóch tak różnych światów jest trudny do przewidzenia.

Premiera programu w najbliższy piątek tj. 16.09.2022r. o 22:00 na antenie TTV.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: