reklama

Darmowe parkowanie godzinę dziennie i zniżki z Kutnowską Kartą Mieszkańca

Chcesz parkować za darmo przez godzinę dziennie albo kupić abonament w strefie płatnego parkowania z 50% zniżką? Koniecznie załóż swoją Kutnowską Kartę Mieszkańca. Przypominamy, że wystarczy w swoim smartfonie zainstalować aplikację Kutnowska Karta Mieszkańca, założyć konto i zawnioskować o pakiet mieszkańca. Zachęcamy do zakładania kont rodzinnych. Przekonaj się jakie to proste! Pamiętaj – założysz kartę w dowolnej chwili, bez odwiedzania urzędu.

- R E K L A M A -

Jeżeli wolisz mieć kartę fizyczną zapraszamy do urzędu miasta, pok. 227. Możesz tu  złożyć papierowy wniosek i odebrać kartę, gdy będzie gotowa.

Jak parkujemy godzinę dziennie za darmo? To proste! Tak jak do tej pory, wpisujemy w parkometrze numer rejestracyjny auta. Jeżeli figuruje w rejestrze posiadacza Kutnowskiej Karty Mieszkańca, urządzenie wydrukuje bezpłatny godzinny bilet.

- R E K L A M A -

Pamiętaj, numery rejestracyjne wpisujemy na etapie tworzenia konta w systemie KKM. Upewnij się, że nikt bliski wcześniej nie podał Twoich numerów tablic rejestracyjnej. Każdy mieszkaniec może dodać dwa numery rejestracyjne swoich pojazdów, ale bez problemu skorzystają z nich małżonkowie, dzieci lub inne bliskie osoby. Numer nie musi zaczynać się na EKU.

Uwaga – w przyszłości zmiana numerów wymaga „nadpisania” systemu i może potrwać dobę.

- R E K L A M A -

youtu.be/x8X_EBT3MN8

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: