reklama
reklama

Demonstranci sparaliżują dziś Kutno? Jest zapowiedź wielkiego protestu na drogach

Niewykluczone, że dziś w Kutnie odbędą się dwie manifestacje. W sieci pojawiają się informacje o proteście zmotoryzowanych mieszkańców regionu.

W ostatnim czasie w sieci pojawia się wiele informacji dotyczących protestów i nie wszystkie są prawdziwe. O ewentualną drugą manifestację, która może odbyć się dziś w Kutnie zapytaliśmy Sebastiana Walczaka z Nowej Lewicy, który jest głównym organizatorem kutnowskich demonstracji.

- R E K L A M A -

Mamy informacje, że inne osoby także planują protest i chcą zablokować drogi w mieście. My protestujemy dziś na Pl. Piłsudskiego, a potem idziemy pod biura Woźniaka i Rzymkowskiego. Niewykluczone, że nasze trasy się połączą i spotkamy się ze zmotoryzowaną demonstracją – komentuje Sebastian Walczak z Nowej Lewicy, organizator kutnowskich protestów.

Organizatorzy zmotoryzowanych protestów zapowiadają, że zbiorą się o 17 przy Galerii Różanej w Kutnie, a następnie będą jechać przez ul. Kościuszki, Barlickiego, rondo Solidarności, Barlickiego i Kościuszki. Dwie godziny później, o 19 protest ma przemieszczać się z kolei przez Jana Pawła II, Troczewskiego, Łąkoszyńską, DK92, Łęczycką, Rondo Solidarności i Barlickiego.

O przebiegu kolejnego dnia protestów w Kutnie będziemy informować na bieżąco.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: