reklama
reklama

Detektyw Rutkowski z kolejną wizytą w Kutnie. Jest przełom w sprawie kradzieży biżuterii

Dziś do Kutna znów przyjedzie znany detektyw Krzysztof Rutkowski. Wszystko za sprawą głośnej kradzieży na terenie naszego powiatu.

„Przełom w sprawie włamania do posesji pani doktor stomatolog i kradzieży biżuterii w czerwcu br. w Żychlinie. Dziś odbędzie się spotkanie, na którym przekażemy nowe informacje” – komentują przedstawiciele Biura Rutkowski.

- R E K L A M A -

Konferencja prasowa ma odbyć się w poniedziałek 12 października 2020 o godz. 13:30 w hotelu Rondo przy ul. Mickiewicza 3 w Kutnie.

Przypomnijmy, K. Rutkowski gościł w Kutnie na początku października i przybliżył sprawę dot. kradzieży. Jak wówczas mówił, w wyniku włamania do budynku mieszczącego mieszkanie i gabinet stomatologiczny skradziono złotą biżuterię i diamenty o wartości kilkuset tysięcy zł.

- R E K L A M A -

Jak podkreślał Rutkowski, to biżuteria która zbierana była przez kilka pokoleń. Mowa tu więc nie tylko o stratach materialnych (około kilkuset tysięcy złotych), ale także sentymentalnych.

Biuro Rutkowskiego wyznaczyło nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych dla osób, które wskażą sprawców i ewentualnie miejsce, w którym może znajdować się skradziona biżuteria.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: