reklama

Detektyw Rutkowski został studentem ANSGK w Kutnie. „Niektórzy myśleli, że ja tam wykładam”

Akademia Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej w Kutnie od niedawna ma nietypowego studenta. Mowa o słynnym detektywie Krzysztofie Rutkowskim!

- R E K L A M A -

Jak podaje portal shownews.pl, słynny detektyw studiuje w ANSGK bezpieczeństwo narodowe.

― Niektórzy myśleli, że ja tam wykładam, a nie jestem studentem. Wszystko dlatego, że jestem bardzo częstym gościem na uczelniach, w których przedstawia się różnego rodzaju sytuacje dotyczące bezpieczeństwa wewnętrznego naszego kraju oraz przestępczości zorganizowanej i tej pospolitej. Zdarza się, że jestem tzw. wykładowcą gościnnym. Faktem jest jednak, że w tej chwili studiuję ― mówi Krzysztof Rutkowski cytowany przez shownews.pl.

- R E K L A M A -

Jak czytamy na stronie ANSKG, studiowanie bezpieczeństwa narodowego w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie pozwoli na poznanie pojęć związanych z bezpieczeństwem i zasad funkcjonowania podmiotów zajmujących się bezpieczeństwem. Student podczas nauki zostanie wyposażony w wiedzę z zakresu zarządzania kryzysowego, rozwiązywania konfliktów oraz działań operacyjnych zwalczających przestępczość. Absolwent będzie wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie zarządzania instytucjami sektora bezpieczeństwa. Po zakończeniu studiów absolwent otrzymuje tytuł zawodowy licencjata, który uprawnia go do kontynuowania nauki na studiach drugiego stopnia.

To nie pierwszy raz, gdy Kutno zapisuje się w wyjątkowy sposób w życiu Krzysztofa Rutkowskiego. W 2021 roku detektyw kupił opancerzonego TUR-a wyprodukowanego przez AMZ-KUTNO. Więcej o sprawie pisaliśmy: [ZDJĘCIA/WIDEO] Ten pojazd budzi respekt! Rutkowski kupił opancerzonego Tura z Kutna

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: