reklama

Dlaczego meble kuchenne na wymiar?

Urządzając kuchnię w pierwszej kolejności zastanawiamy się nad wyborem odpowiednio dopasowanych mebli. Kup takie meble, a na pewno będziesz zadowolony.

- R E K L A M A -

Nie często mamy możliwość wyposażać nową kuchnię. Ponieważ z pomieszczenia tego korzystamy praktycznie codziennie przez wiele lat (czasem nawet dziesięcioleci) do wyboru mebli kuchennych na ogół podchodzimy bardzo starannie. Czy nie każdy pragnie posiadać ładną i funkcjonalną, wygodną kuchnię, w której nie tylko można przygotowywać smaczne posiłki, ale także spędzać czas na rozmowach z rodziną i z przyjaciółmi?

W ofertach większych i mniejszych sklepów meblowych możemy spotkać wiele ofert mebli systemowych, które podobnie jak systemach klocków lego oferują wybór różnych pojedynczych mebli kuchennych, które dobiera się tak, by tworzyły całość możliwą do zamontowania w większości typowych kuchni. Bardzo wiele osób jednak decyduje się na zakup mebli produkowanych na wymiar. Chociaż rozwiązanie to jest stosunkowo droższe w porównaniu z systemowymi odpowiednikami, cieszy się ogromną popularnością. Dlaczego? Moda na meble kuchenne na wymiar wynika z szeregu bardzo ważnych ich zalet.

- R E K L A M A -

Meble kuchenne na wymiar – zalety

To oczywiste, że każdy urządzając kuchnię pragnie, by była ona jak najlepiej dopasowana do jego osobistych potrzeb i upodobań wizualnych. Tylko meble wykonywane pod zamówienie mogą w 100% spełnić takie indywidualne oczekiwania. Podstawową zaletą mebli na wymiar jest właśnie możliwość stworzenia całkowicie niepowtarzalnej i unikalnej przestrzeni dopasowanej do osobistych preferencji.

- R E K L A M A -

Jakie cechy mebli kuchennych można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb zamawiając kuchnię na wymiar:

  • wysokość robocza blatów (bardzo ważne dla osób wyjątkowo niskich lub nadzwyczaj wysokich)
  • kształty, kubatura poszczególnych szafek (bardzo przydatne w przypadku posiadania w kuchni rozmaitych sprzętów o nietypowych rozmiarach)
  • dekory frontów (żadnych ograniczeń kolorów, dysponujemy praktycznie wszystkim co jest dostępne na rynku).

Dzięki takim możliwościom możemy stworzyć kuchnię niepowtarzalną, jedyną w swoim rodzaju. Warto wspomnieć, że takie precyzyjne dopasowanie mebli do naszych indywidualnych potrzeb w dalszej perspektywie ma nawet wpływ na nasze zdrowie. Np. optymalnie dobrana wysokość blatów sprawi, że przygotowywanie posiłków będzie mniej obciążać kręgosłup, mniej się będą także męczyć ręce.

Najważniejsze zalety mebli kuchennych na wymiar:

  • oryginalność i niepowtarzalność wnętrza
  • optymalne wykorzystanie każdej, nawet nietypowej przestrzeni
  • dopasowanie do indywidualnych, także nietypowych potrzeb
  • możliwość zabudowania wszelkich urządzeń AGD
  • możliwość wykonania zabudowy pod sufit (bez pustych przestrzeni)
Na zdjęciu: zabudowa kuchni pod sam sufit

Sensowność wyboru mebli na wymiar zwiększa się szczególnie wtedy, gdy projektujemy niewielką kuchnię o nietypowych rozmiarach, z różnymi wnękami czy wystającymi rurami, kominami itp. Meble na wymiar pozwolą w pełni wykorzystać każde wnętrze.

DynarekMeble
Kuchnie na wymiar Lublin
Janusza Korczaka 22,
20-456 Lublin
506 677 823
biuro@dynarekmeble.pl

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: