reklama
reklama

Dlaczego warto skorzystać z biura nieruchomości?

Proces sprzedaży mieszkań to zwykle męka, ponieważ na rynku nieruchomości w ostatnich latach bardzo dużo się dzieje. Jest tak nie bez powodu. Masz bowiem do czynienia z toną dokumentów, szeregiem niewiadomych, setkami telefonów, a na szali znajduje się częstokroć dobytek całego życia. Ale czy naprawdę musi tak być w obrocie nieruchomościami?

- R E K L A M A -

Biuro nieruchomości pomoże w poszukiwaniach

Choć początkowo jesteśmy pełni nadziei i zapału do poszukiwania nieruchomości lub publikowania o niej informacji, to zakres oferty i liczba portali, z których można znaleźć ogłoszenia, to zwykle nas to przerasta. Jeśli dodamy do tego konieczność odbierania telefonów lub e-maili dotyczących naszej oferty, to okazuje się, że musimy poświęcić na to cały swój czas.

Najlepsze nieruchomości w Toruniu i fachowe doradztwo znajdziesz tutaj: https://copernicusnieruchomosci.pl

- R E K L A M A -

Zdjęcie ciężaru

Pośrednik wyręczy Cię z przyjemnością z odbierania dziesiątek telefonów od klientów. Do tego zorganizuje dzień otwarty, a to najlepsza metoda na przekonanie kupujących do zakupu Twoich lokali użytkowych. To właśnie na tym etapie najlepiej pokazać innym, co jest wyjątkowego w tym miejscu.
Pośrednik ze zdwojoną siłą przygotuje Twoje mieszkanie. Zatroszczy się o dobrą kawę, nastrojowa muzyka oczaruje klientów! Odpowiadanie na szeregi pytań to już czysta formalność. Zbierze oferty od klientów, negocjuje transakcje i zabezpiecza całą sprzedaż.

Biuro nieruchomości to gwarancja bezpieczeństwa

Bardzo ważne jest również bezpieczeństwo transakcji, które gwarantuje agencja nieruchomości. Wówczas możemy mieć pewność, że nasz lokal użytkowy, nie trafi do przypadkowej osoby, ponieważ potencjalny kupiec będzie wcześniej zweryfikowany w biurze nieruchomości – spisany z dowodu osobistego.

- R E K L A M A -

W każdym przypadku taka osoba jest informowana o wszystkich czynnościach procedury rozstrzygania kwestii prawnej majątku, a także o pomocy profesjonalnego doradztwa ze strony pośrednika. W razie potrzeby pośrednik sporządza również umowę przedwstępną.

Biuro pośrednictwa zajmie się skompletowaniem umowy warunkowej bądź przenoszącej własność, a to skraca czas oczekiwania na sporządzenie umowy notarialnej.

Wybierz odpowiedniego partnera do całego procesu, jakim jest sprzedaż nieruchomości

To w zasadzie najważniejszy punkt całej sprzedaży, umieszczony nieco przewrotnie na samym końcu. Szybka i skuteczna sprzedaż jest zapewniona głównie przez konsultantów, których wszystkie działania są poparte swoim doświadczeniem. Nie może być to jednak ktoś przypadkowy i jeden z wielu.
Na czas sprzedaży nieruchomości, doradca musi być tylko dla Ciebie. Musisz mieć go na wyłączność. Dopiero taki model współpracy daje szereg możliwości i odpowiedni rytm sprzedaży.

Materiał zewnętrzny

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: