Dlaczego warto zamieszkać w Żorach?

Rośnie liczba osób, które decydują się na zakup własnego domu jednorodzinnego. Należą do nich nie tylko młode małżeństwa kupujące pierwszy wspólny dom, lecz także osoby, które do tej pory mieszkały w blokach i pragną przenieść się do bardziej przestronnej nieruchomości.

- R E K L A M A -

Deweloperzy wybierają coraz ciekawsze lokalizacje, dbając o to, by zapewnić mieszkańcom ciszę i spokój prowincji oraz łatwy dostęp do metropolii. Jedną z najciekawszych lokalizacji, w której niedawno ruszyła sprzedaż wolnostojących domów jednorodzinnych klasy premium, są Żory – miasto w województwie śląskim, leżące w sąsiedztwie Jastrzębia-Zdroju, Rybnika i Katowic. Dlaczego warto zamieszkać w Żorach?

Miasto przyjazne dzieciom, dorosłym i osobom starszym

Wiele osób decyduje się na zamieszkanie w dużym mieście ze względu na łatwą dostępność żłobków, przedszkoli, szkół i zakładów pracy. Jednak wcale nie trzeba mieszkać w metropolii, by zapewnić dzieciom możliwość korzystania z placówek edukacyjnych. Oprócz tego, że w Żorach znajdują się żłobki, przedszkola i szkoły, uczniowie mogą także korzystać z ofert klubów sportowych pozwalających trenować piłkę nożną, lekkoatletykę, baseball, karate i wiele innych dyscyplin. Żory położone są na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gdzie obecnie funkcjonuje ponad 390 firm oferujących łącznie 80 tysięcy miejsc pracy. Dorośli znajdą więc w Żorach pracę na miejscu lub w niedalekiej okolicy, gdyż miejscowość położona jest w sąsiedztwie dużych śląskich miast. Przestronne nieruchomości na sprzedaż w Żorach to także doskonała opcja dla seniorów, którzy stawiają na wygodę i pragną zamieszkać w spokojnym mieście z dostępem do parków.

- R E K L A M A -

Park Krajobrazowy w Żorach – zielone płuca Śląska w Twoim sąsiedztwie!

Mimo że władze metropolii dbają o rozwój terenów zielonych, nie mogą się one równać z tymi, które mają do zaoferowania mniejsze miejscowości, zwłaszcza te leżące w sąsiedztwie parków krajobrazowych. Żory to jedno z miast, przez które przebiega Park Krajobrazowy Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich, gdzie można odpocząć po ciężkim dniu pracy lub udać się na rodzinny spacer. Zakup nieruchomości na sprzedaż w Żorach jest więc doskonałym wyborem dla osób ceniących aktywność na świeżym powietrzu – oprócz spacerów można się tu także udać na rowerowe wycieczki i skorzystać z licznych atrakcji, takich jak otwarty basen, tor rolkowy, street workout park, Park Wodny Aquarion czy Miasteczko Westernowe Twinpigs.

Żory – miejsce, w którym poczujesz się jak w domu

Aby korzystać z przywilejów, jakimi cieszą się mieszkańcy Żor, stań się jednym z nich! Luksusowe nieruchomości na sprzedaż w Żorach w stanie deweloperskim wciąż czekają na osoby zainteresowane mieszkaniem w domu jednorodzinnym klasy premium. Kachel Development to deweloper, który właśnie rozpoczął sprzedaż domów w najlepszych lokalizacjach w Żorach. Wciąż dostępne są domy na nowoczesnym Osiedlu Diamentovym oraz luksusowe nieruchomości Silva Homes, które można rezerwować na stronie internetowej dewelopera.

- R E K L A M A -

 

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: