Wiadomości KutnoKutnoDo kutnowskiego szpitala trafił nowy sprzęt medyczny (ZDJĘCIA)

Do kutnowskiego szpitala trafił nowy sprzęt medyczny (ZDJĘCIA)

Do kutnowskiego szpitala trafił nowy sprzęt medyczny. — Cieszy mnie to, że udaje nam się cały czas polepszać opiekę medyczną w powiecie — komentuje Daniel Kowalik, starosta kutnowski.

- Reklama -

Daniel Kowalik — Starosta Kutnowski i Wicestarosta Magdalena KrupińskaKotulska, podpisali umowy z dostawcami sprzętu medycznego w ramach toczącej się inwestycji „Przebudowy i rozbudowy budynku Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Sp. z o. o. z przeznaczeniem na Odział Anestozjologii i Intensywnej Terapii oraz części Bloku Operacyjnego wraz z kompletnym wyposażeniem”, która dla przypomnienia jest realizowana ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

- Reklama -

— Bardzo cieszy mnie to, że udaje nam się cały czas polepszać opiekę medyczną w powiecie kutnowskim. Nieustannie staramy się pozyskiwać środki na modernizację Kutnowskiego Szpitala — mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

—Mam nadzieję, że dzięki tej modernizacji opieka medyczna będzie na jeszcze wyższym poziomie. Cały czas staramy się zmieniać szpital na lepsze i dokładamy wszelkich starań, by zapewnić nowoczesny sprzęt medyczny. Mieszkańcy są dla nas najważniejsi — mówi Wicestarosta Magdalena KrupińskaKotulska.

- Reklama -

Na obecną chwilę Powiat Kutnowski odebrał następujący sprzęt, który trafił już do Kutnowskiego Szpitala:

  • Defibrylator
  • Ogrzewacz płynów infuzyjnych
  • Respirator transportowy
  • Urządzenie do ogrzewania powierzchniowego pacjenta
  • Videobronchoskop

    (Źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie)

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: