reklama
reklama
reklama
reklama

Donald Tusk niebawem przyjedzie do Kutna

Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej i jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków w Polsce ma niebawem przyjechać do Kutna.

- R E K L A M A -

W weekend w Warszawie odbyła się finałowa edycja wydarzenia z cyklu „Meet Up – Nowa Generacja Platformy Obywatelskiej”. Nie brakowało tam przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej z Kutna, którzy rozmawiali z Donaldem Tuskiem. Dzięki temu doszło do zaproszenia lidera PO do Miasta Róż.

– Po spotkaniu z cyklu „Meet Up” rozmawiałem z Donaldem Tuskiem i zaprosiłem go do Kutna. Zaproszenie zostało przyjęte i do wizyty dojdzie prawdopodobnie w styczniu. Niebawem powinniśmy poznać dokładny termin – mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl Patryk Barański, jeden z kutnowskich działaczy Platformy Obywatelskiej.

- R E K L A M A -

Donald Tusk to współzałożyciel Platformy Obywatelskiej, a także były premier RP (2007-2014) oraz przewodniczący Rady Europejskiej (2014-2019). W 2005 roku startował na urząd prezydenta RP.

Przypomnijmy, w październiku w Kutnie odbyło się spotkanie z Rafałem Trzaskowskim, obecnym prezydentem Warszawy, a także były kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: