reklama
reklama

Dramatyczny apel mieszkańca powiatu kutnowskiego. Pomoże mu Zbigniew Stonoga?

Znany bloger i działacz polityczny Zbigniew Stonoga opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych rozpaczliwy apel o pomoc mieszkańca powiatu kutnowskiego.

Oto treść apelu pana Marcina z powiatu kutnowskiego (pisownia oryginalna):

- R E K L A M A -

Panie Zbyszku jestem rolnikiem. Mój 80 letni ojciec przepisał mi gospodarstwo.Ktoś doniósł że mamy na strychu wiatrówkę którą tato kupił w 1983 roku.Przyjechała policja wzięli tę wiatrówkę i wydali opinie, że może być przerobiona na broń.Dostałem 8 miesięcy.Wychowywałem samotnie troje dzieci 5, 7 i 12 lat.

Dzieci zabrali do domu dziecka a mnie do więzienia.Właśnie z niego wyszedłem, dom rozkradziony, 50 ton zboża zniknęło ze stodoły.Dzieci nie chcą oddać bo nie ma warunków z uwagi na stan domu (gdy mnie nie było miały miejsca liczne włamania)Nie chcę niczego tylko swoje dzieci.

- R E K L A M A -

Zbigniew Stonoga zapowiedział, że zjawi się w Woli Chruścińskiej i apeluje do okolicznych mieszkańców.

– Ten kto rozkradł dom Marcina i ukradł jego zboże niech to natychmiast odwiezie-zanim przyjadę, bo będzie dym na całą Polskę – zapowiada Stonoga.

- R E K L A M A -

AKTUALIZACJA:

Jak pisze na swoim profilu Z. Stonoga, panu Marcinowi, rolnikowi z okolic Kutna odebrano trójkę dzieci po tym, jak trafił na 8 miesięcy do więzienia za posiadanie wiatrówki, która miała okazać się KBK-sem – miał ją kupić jego tata w 1983 roku.

– Gdy człowiek przebywał w więzieniu rozkradziono całe gospodarstwo. Brakujący sprzęt rtv i agd uniemożliwia odzyskanie dzieci. Gospodarstwo ma zostać zlicytowane za nieobsługiwany kredyt w wysokości 100.000 zł. Człowiek chce „tylko” odzyskać dzieci – pisze Z. Stonoga na swoim profilu (pisownia oryginalna).


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: