reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plNa sygnaleDramatyczny wypadek w Kutnie, młoda kobieta potrącona przez pociąg

Dramatyczny wypadek w Kutnie, młoda kobieta potrącona przez pociąg [ZDJĘCIA]

W piątek późnym wieczorem doszło do dramatycznego wypadku na torowisku w Kutnie. Pociąg potrącił młodą kobietę, która z obrażeniami trafiła do szpitala.

- R E K L A M A -

Dramatyczny wypadek miał miejsce w piątek 19 maja 2023 przed godziną 23 na torowisku w okolicach wiaduktu na ul. Troczewskiego. Ruch pociągów na tym odcinku został wstrzymany. Na miejscu działania ratunkowe prowadziły straż pożarna, policja i zespół ratownictwa medycznego.

Jak powiedział w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl Jacek Dubielak, dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie, potrącona została tam młoda kobieta.

- R E K L A M A -

Okoliczności wypadku ustalać będą teraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

— W dniu 19 maja 2023 roku około godz. 22:40 dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu przez pociąg osoby pieszej. Do zdarzenia doszło w Kutnie w rejonie wiaduktu kolejowego na wysokości ul. Troczewskiego. W wyniku tego zdarzenia 27-letnia mieszkanka powiatu kutnowskiego doznała obrażeń i w związku z nimi trafiła do kutnowskiego szpitala. Maszynista był trzeźwy. W sprawie wypadku prowadzone jest postępowanie — poinformowała Panoramę Justyna Cywka z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia:Nie przegap: