reklama
reklama

[DRASTYCZNE ZDJĘCIA] Ten pies przeżył prawdziwy KOSZMAR. Zwyrodnialec związał mu jądra stalowym drutem

Stowarzyszenie Cztery Łapy Żychlin poszukuje sprawcy, który związał psu jądra stalowym drutem. Psiaka znaleziono w Oporowie. Za wskazanie osoby, która się tego dopuściła przewidziana jest wysoka nagroda.

- R E K L A M A -

Dostaliśmy zgłoszenie o czarnym psie sięgającym do kolana. Pies szedł środkiem drogi chwiejnym krokiem i resztkami sił. Kiedy mama chciała go dokarmić zobaczyła otwartą ranę na jądrach. Dojechaliśmy zaraz po zgłoszeniu i pomogliśmy złapać psiaczka. Później pędem ruszyliśmy do Przychodni Weterynaryjnej IgmaWet – relacjonują przedstawiciele stowarzyszenia Cztery Łapy Żychlin.

W lecznicy poznali diagnozę – okazało się, zwyrodnialec związał psu jądra stalowym drutem i ścisnął najprawdopodobniej kombinerkami. Podczas badania okazało się, że pies z bólu prawdopodobnie sam odgryzł sobie jedno jądro…

- R E K L A M A -

Odbył się zabieg okoliczne tkanki zgniły i lekarz musiał usunąć cały worek mosznowy oraz przylegające tkanki. Wykonaliśmy badania krwi niestety nie wyszły one zbyt dobrze. Psina jest niesamowicie wycieńczona. Ma bardzo wysokie płytki krwi. Niestety zabieg musieliśmy wykonać ponieważ mogło dojść do zakażenia dodatkowo nie byliśmy w stanie zatamować krwawienia. Teraz psiaczek jest po operacji. Odpoczywa w naszym azylu. Staniemy na rzęsach aby mu pomóc! Zwyrodnialcu znajdziemy Cię, a wtedy zmierzysz się z konsekwencjami prawnymi! – komentują członkowie CŁ z Żychlina.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w znalezieniu osoby, która tak potraktowała psa mogą kontaktować się: tel. 694 812 878 Sandra, 735 231 341 Dariusz.

https://www.facebook.com/cztery.lapy.zychlin/posts/1679546358865663
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: