reklama
reklama

Droga w centrum Kutna będzie jak nowa, w poniedziałek rusza remont [ZDJĘCIA]

Od poniedziałku w centrum Kutna na kierowców czekać będą utrudnienia. Wszystko za sprawą rozpoczęcia remontu jednej z ulic w sercu naszego miasta.

Ulica Zamenhofa w Kutnie zyska nową nawierzchnię. Od poniedziałku (07.03) ruszają pierwsze prace związane z remontem. Nowa nakładka asfaltowa pojawi się na odcinku ulicy Zamenhofa od skrzyżowania z ulicą Krótką do skrzyżowania z ulicą Joselewicza. Ulica Zamenhofa na czas wymiany nawierzchni zostanie całkowicie wyłączona z ruchu.

- R E K L A M A -

– Bardzo prosimy wszystkich kierowców z Kutna, a w szczególności tych, którzy mieszkają przy ulicy Zamenhofa, aby w miarę możliwości nie pozostawiali swoich samochodów zaparkowanych na ulicy. Pomoże to wykonawcy szybciej uporać się ze wszystkimi pracami – komentuje kutnowski magistrat.

Mieszkańcy i przedsiębiorcy prowadzący swoje firmy w tym miejscu będą mogli dojechać do swoich posesji. W ramach remontu wyregulowane będą studzienki kanalizacyjne, ułożona będzie warstwa wyrównawcza podbudowy oraz oczywiście pojawi się nowa warstwa ścieralna. Prace potrwają około dwóch tygodni. Koszt tego zadania to nieco ponad 130 000 zł.

(UM Kutno)- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: