reklama

Drzwi otwarte na Słonecznym Łąkoszynie

Zróżnicowane metraże, funkcjonalnie urządzone mieszkania, bliskość strefy ekonomicznej i dostępność pełnej infrastruktury w najbliższej okolicy. Te i wiele innych elementów istotnych z perspektywy przyszłego mieszkańca zawiera w sobie osiedle Słoneczny Łąkoszyn realizowane w Kutnie przy ul. Bukowej. Już w najbliższą sobotę, 23 września zainteresowani inwestycją klienci będą mogli wziąć udział w drzwiach otwartych.

- R E K L A M A -

Formuła drzwi otwartych znakomicie sprawdza się jako spotkanie nie tylko dewelopera z klientem, ale również przyszłego potencjalnego mieszkańca z innymi sąsiadami. W czasie wydarzenia organizowanego na Słonecznym Łąkoszynie uczestnicy zobaczą gotowe do odbioru mieszkania, zostaną oprowadzeni po inwestycji oraz poznają bliskie sąsiedztwo osiedla.

Na miejscu, przy kawie i poczęstunku będzie możliwość rozmowy z ekspertami zaangażowanymi w powstanie Słonecznego Łąkoszyna. Eksperci w zakresie projektowania, finansowania oraz sprzedaży odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące nieruchomości oraz procesu zakupu.

- R E K L A M A -

Na zainteresowanych czekają atrakcyjne ceny, animacje dla najmłodszych oraz szereg niespodzianek. W imieniu inwestora zapraszamy w sobotę, 23 września od godziny 11:00 do 15:00 na osiedle Słoneczny Łąkoszyn przy ul. Bukowej 18 w Kutnie.

Szczegółowe informacje na temat dni otwartych oraz dostępnych mieszkań pod nr tel. 666 988 988 oraz na stronie inwestycji www.słonecznyłąkoszyn.pl.

- R E K L A M A -

materiał promocyjny – osiedle Słoneczny Łąkoszyn

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: