reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plNa sygnaleDuża akcja służb ratunkowych w powiecie kutnowskim

Duża akcja służb ratunkowych w powiecie kutnowskim [ZDJĘCIA]

W powiecie kutnowskim trwa szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza, w której udział biorą służby mundurowe z województwa łódzkiego.

- R E K L A M A -

Dziś informowaliśmy o zaginięciu 65-letniego mężczyzny, który w piątek 19 maja 2023 w godzinach porannych wyszedł z domu w miejscowości Pniewo (gmina Bedlno) i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał również żadnego kontaktu z rodziną. Więcej informacji dotyczących zaginięcia można znaleźć TUTAJ.

Od kilku godzin w gminie Bedlno trwają poszukiwania mężczyzny. W akcję zaangażowana jest policja, a także straż pożarna.

- R E K L A M A -

– Wspomagamy policję w poszukiwaniach mężczyzny. Zaangażowani są strażacy zarówno z Kutna i powiatu kutnowskiego, ale także z województwa łódzkiego – powiedział Panoramie mł. bryg. Mariusz Jagodziński, zastępca Komendanta KP PSP w Kutnie.

Obecnie działania koncentrują się wokół zbiornika wodnego w okolicach miejscowości Pniewo. Obecni są tam między innymi strażacy z Kutna, Pniewa, Tomaszowa Mazowieckiego, a także członkowie Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Justynów.

- R E K L A M A -

Aktualizacja:

We wtorek 23 maja od rana poszukiwania zostały wznowione. Do Pniewa zadysponowano kolejnych strażaków z województwa łódzkiego, tym razem z Bełchatowa i Piotrkowa Trybunalskiego.

Aktualizacja 2:

Niestety, we wtorek 23 maja 2023 policja poinformowała o tragicznym finale poszukiwań. Więcej informacji TUTAJNie przegap: