REKLAMA
niedziela, 26, czerwiec 2022
REKLAMA

Duże zainteresowanie charytatywnym spektaklem dla Oliwii. Będą dwa seanse

poniżej dalsza część artykułu

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie przedstawieniem „Smerfy w przedszkolu” Teatru „Truskawkowi Rodzice” spektakl odbędzie się dwukrotnie. Pierwszy o godz. 10:30 drugi o godz. 12:00. Wejście na przedstawienie możliwe będzie jedynie za okazaniem bezpłatnego biletu wstępu. Bilety można odbierać już dziś od godz. 8:00 do 20:00 u pracownika ochrony Kutnowskiego Domu Kultury. Liczba miejsc ograniczona.

Przypominamy, iż występ odbędzie się 15 kwietnia w Kutnowskim Domu Kultury. Wejście na przedstawienie jest bezpłatne.
Wszystkie Smerfy i Smerfetki tego dnia wspierają charytatywną zbiórkę pieniędzy na rzecz Oliwii Urbańskiej, podopiecznej „Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą”.

Oliwia urodziła się w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi z wieloma wadami wrodzonymi. Rozpoznano u niej otwartą przepuklinę oponowo-rdzeniową odcinka lędźwiowego z porażeniem kończyn dolnych. W badaniu USG jamy brzusznej stwierdzono duży pęcherz moczowy z cechami pęcherza neurogennego. Ponadto rozpoznano prawą stopę płasko-koślawą, poszerzenie komór bocznych mózgu (tzw. wodogłowie).

poniżej dalsza część artykułu

Zgromadzone pieniądze pomogą w rehabilitacji oraz w zakupie sprzętu ortopedycznego i pokryciu kosztów turnusów rehabilitacyjnych. Koszt jednego turnusu to ok. 5200zł. Dzięki rehabilitacji i ortezom na nogach, Oliwia jest w stanie poruszać się samodzielnie. Na co dzień porusza się na wózku.

Po spektaklu zaplanowane są także inne atrakcje przeznaczone specjalnie dla najmłodszych widzów.

poniżej dalsza część artykułu

Serdecznie zapraszamy dzieci, wraz z Rodzicami. Mile widziane stroje Smerfów.

reklama

Warto przeczytać:

reklama