reklama
reklama

Duże zainteresowanie stoiskiem KBO w Parku Traugutta. Dziś ostatni dzień głosowania! (ZDJĘCIA)

Dziś ostatni dzień głosowania w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim. W Parku Traugutta od piątku funkcjonuje mobilne stoisko UM Kutno, cieszące się dużym zainteresowaniem mieszkańców, w którym można oddać głos na wybrane przez siebie projekty.

- R E K L A M A -

Od piątku stoisko odwiedziło mnóstwo kutnian chcących wziąć udział w tegorocznej edycji KBO. Wizytowała je także Julia Zych, tegoroczna Królowa Róż. Na mieszkańców, poza głosowaniem, czekają też inne atrakcje m.in. koło fortuny.

– Zapraszamy do naszego stoiska w Parku Traugutta. Dla każdego przygotowaliśmy kutnowskie upominki – zachęca Daria Byczek, koordynator KBO.

- R E K L A M A -

W tym roku w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim pod głosowanie poddanych zostało 37 projektów. Pomysły mieszkańców, jak co roku, są różnorodne i ciekawe. Zdecydowanie warto wybrać swoich faworytów i pomóc im wygrać, oddając swój głos w internetowym głosowaniu na stronie kutno.budzet-obywatelski.org.

Dziś, w niedzielę 10 września – w ostatni dzień głosowania – stoisko UM Kutno w Parku Traugutta będzie czynne w godzinach 10.00 – 20.00. Pełną listę projektów, na które można zagłosować znajdziesz TUTAJ.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: