reklama

Duże zmiany w MOSiRze, dyrektor Paweł Ślęzak odchodzi na emeryturę

Szykują się zmiany na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie. Paweł Ślęzak odchodzi na emeryturę i prezydent Kutna ogłosił konkurs na nowego dyrektora MOSiR-u.

- R E K L A M A -

5 stycznia 2024 roku prezydent Kutna Zbigniew Burzyński ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie. Kandydat musi posiadać m.in. udokumentowany co najmniej 3 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym lub prowadzenie przez co najmniej 3 lata działalności gospodarczej w zakresie organizacji i zarządzania jednostkami organizacyjnymi lubi innymi podmiotami realizującymi zadania z zakresu kultury fizycznej lub sportu.

Kandydaci niezbędne dokumenty mogą składać do 18 stycznia 2024 roku. Szczegóły można sprawdzić w Biuletynie Informacji Publicznej kutnowskiego magistratu w TYM MIEJSCU.

- R E K L A M A -

Paweł Ślęzak jest dyrektorem MOSiR-u od 2004 roku. Przez ten czas Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie może pochwalić się wieloma imprezami, o których głośno było nie tylko w regionie, ale i całym kraju.

Wśród nich można wymienić między innymi mecze kobiecej reprezentacji piłkarskiej w Kutnie, organizację finałów Pucharu Polski kobiet w piłce nożnej, mityngi lekkoatletyczne o Różę Kutna. Z bardziej lokalnych wydarzeń, ogromnym zainteresowaniem cieszyły się takie imprezy jak Bieg Forresta czy Bieg Przedszkolaka.

- R E K L A M A -

Ważnym wydarzeniem dla MOSiR-u, jak i całego miasta, było także otwarcie Aquaparku Kutno w 2012 roku.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: