reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plPolitykaDuże zmiany w Radzie Miasta Kutno

Duże zmiany w Radzie Miasta Kutno

W trakcie ostatniej sesji Rady Miasta Kutna głos zabrał były Wiceprzewodniczący Rady Miasta Kutna Grzegorz Chojnacki, który z dniem 12 maja br. złożył rezygnację z pełnienia tej funkcji.

- R E K L A M A -

W związku z zakończeniem swojej pracy samorządowej Grzegorz Chojnacki serdecznie podziękował prezydentowi Zbigniewowi Burzyńskiemu, jego zastępcom oraz wszystkim pracownikom urzędu miasta, w szczególności koleżankom z Biura Rady Miasta za lata bardzo owocnej i życzliwej współpracy.

Słowa podziękowań skierował również do Przewodniczącego Rady Miasta Mariusza Sikory. Podziękował również wszystkim radnym, zarówno z Komitetu „Porozumienie dla Kutna”, jak i innych ugrupowań politycznych, bo jak stwierdził mimo różnicy zdań, zawsze najważniejszą kwestią był przede wszystkim rozwój miasta realizowany ponad podziałami.

- R E K L A M A -

W imieniu Rady Miasta Kutno serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz samorządu miejskiego i społeczności lokalnej przekazał Przewodniczący Rady Mariusz Sikora, życząc wszelkiej pomyślności w realizacji nowych wyzwań zawodowych.

(Źródło: UM Kutno)

Nie przegap: