Duży polityczny transfer. Janusz Pawlak z Platformy Obywatelskiej do zespołu Gowina (FOTO)

Duży polityczny transfer w naszym regionie. Janusz Pawlak, jedna z najbardziej znanych twarzy Platformy Obywatelskiej w Kutnie, zasila Porozumienie Jarosława Gowina, które tworzy rząd Zjednoczonej Prawicy.

Dziś z okazji zmiany barw politycznych Janusza Pawlaka, na Placu Piłsudskiego w Kutnie odbyła się konferencja prasowa z udziałem między innymi wicewojewody łódzkiego Krzysztofa Ciecióry oraz przedstawicieli Młodej Prawicy.

- R E K L A M A -

To bardzo ciekawy samorządowiec, który będzie współtworzył Porozumienie w powiecie kutnowskim – komplementował Pawlaka wicewojewoda Ciecióra.

Jest mi niezmiernie miło, że mogę znaleźć się w tak dostojnym gronie. Porozumienie, to dość symptomatyczna nazwa, mam nadzieję powoli zacznie kończyć się wojna polsko-polska, wojna plemion – mówił Janusz Pawlak. – Myślę, że to jest dość dobra oferta na rynku, biorąc pod uwagę to, że Jarosław Gowin jest już dwie dekady. To dobry kierunek dla nas, dla samorządów, dla przedsiębiorców i dla Polski.

- R E K L A M A -

Warto wspomnieć, że Janusz Pawlak przez wiele lat był jedną z najważniejszych figur w kutnowskiej Platformie Obywatelskiej. W 2018 roku z list PO kandydował na fotel prezydenta Kutna. W przeszłości był także między innymi dyrektorem „Staszica”.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: