reklama

Dwa ciała w zaparkowanej ciężarówce. Prokuratura bada przyczyny tragedii

Prokuratura wyjaśnia okoliczności tajemniczej śmierci dwóch mężczyzn. Ich ciała znaleziono w ciężarówce zaparkowanej na jednej z kutnowskich stacji paliw. Co było przyczyną tragedii?

Ciała dwóch mężczyzn w kabinie samochodu ciężarowego znaleziono w sobotę około południa przy stacji paliw przy ul. Kościuszki w Kutnie. Mężczyźni wracali do domu po zrealizowanym zleceniu. Gdy urwał się z nimi kontakt, w mediach społecznościowych zamieszczono post dotyczący ewentualnego zaginięcia.

- R E K L A M A -

Ostatni raz był widziany w Sochaczewie na stacji Lukoil. Miał się kierować potem w stronę Łowicza. Tata jeździ niebieska ciężarówka Volo (…). Pan jeżdżący z tata również jest szukany. Jeśli ktoś przebywa na tej stacji lub jedzie w ta stronę, jest proszony o czujność. Może komuś uda się odnaleźć tatę i jego kolegę – apelowali w mediach społecznościowych bliscy jednego z zaginiony.

Kierowcy szybko ustalili, że ciężarówka znajduje się w Kutnie. Policjanci przy pomocy strażaków dostali się do wnętrza pojazdu, ale na pomoc było już za późno – dwóch mężczyzn już nie żyło.

- R E K L A M A -

Co było przyczyną ich śmierci? Odpowiedz na to pytanie ma dać sekcja zwłok. Wstępnie wykluczono, że do tragedii mogły przyczynić się osoby trzecie. Jak relacjonuje TVN24, hipotezy dotyczą ostatnich mrozów. – Było bardzo zimno tej nocy. Policjanci znaleźli w środku auta sok zamarznięty w szklanej butelce – podaje tvn24.pl.

Kliknij w obrazek, aby zobaczyć wideo:

- R E K L A M A -

O sprawie będziemy jeszcze informować.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: