reklama

Dwa wypadki tuż obok sobie, bardzo duże utrudnienia na DK60 [ZDJĘCIA]

Do dwóch poważnie wyglądających wypadków doszło dziś na DK60 w powiecie kutnowskim. Na trasie do Płocka tworzą się bardzo duże korki.

- R E K L A M A -

Przed godziną 11 do kutnowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu trzech samochodów, między innymi volvo i fiata ducato, na wysokości miejscowości Bociany (gm. Strzelce) na DK60.

– W wyniku zderzenia tych samochodów ranne zostały dwie osoby – mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Z kolei tuż po godzinie 12 kilkadziesiąt metrów dalej, na przeciwległym pasie, zderzyły się dwa samochody osobowe. Przynajmniej jedna osoba potrzebowała pomocy medycznej i na miejsce poza policją i strażą pożarną, wezwano także zespół ratownictwa medycznego.

– W tej okolicy na DK60 przejezdny jest jeden pas, ruchem kierują strażacy. Utrudnienia potrwają jeszcze przez pewien czas. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności – dodaje D. Olczyk.

- R E K L A M A -

W połączeniu z dużym napływem samochodów z autostrady A1, które zjeżdżały w Sójkach (zator po wypadku na pograniczu powiatów kutnowskiego, gostynińskiego i kujawsko-pomorskiego), tworzą się duże korki.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: