Wiadomości KutnoNa sygnaleDwóch mężczyzn dźgniętych nożem. Na miejscu trwa akcja służb

Dwóch mężczyzn dźgniętych nożem. Na miejscu trwa akcja służb [ZDJĘCIA]

W niedzielę późnym wieczorem doszło do bardzo groźnego zdarzenia w powiecie kutnowskim. Dwóch mężczyzn zostało dźgniętych nożem. Na miejscu trwa akcja służb ratunkowych.

- Reklama -

Około godziny 23.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu przy ulicy Łąkowej w Żychlinie. Dwóch mężczyzn miało tam zostać zaatakowanych nożem przez nieznanych na tę chwilę sprawców.

Prokuratura i policja prowadzą postępowanie

Na tę chwilę nie wiadomo jak doszło do tego incydentu. Na miejscu działania prowadzi również policja. Służby są jednak na razie bardzo oszczędne w komentarzach.

- Reklama -

– Obecnie trwają czynności pod nadzorem prokuratury – mówi krótko podkomisarz Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Dwaj mężczyźni w szpitalu po ataku nożem

– O godzinie 22:54 dyspozytor medyczny przyjął wezwanie do dwóch mężczyzn ugodzonych nożem na terenie Żychlina. Pierwszy zespół pojawił się na miejscu o godzinie 23:08. Podczas interwencji pomocy udzielono 38-letniemu i 49-letniemu mężczyźnie, których z obrażeniami ciała przewieziono do kutnowskiego SOR – mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl Adam Stępka, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.

Zobacz zdjęcia z miejsca zdarzenia:


- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: