Dynel komentuje zwycięską bramkę i wyjątkową „cieszynkę”

Decydujący gol w doliczonym czasie gry i wyjątkowa „cieszynka” – Łukasz Dynel, napastnik KS-u Kutno miał w sobotę sporo powodów do radości. Po ostatnim gwizdku udało nam się chwilę porozmawiać z najlepszym strzelcem drużyny z Kościuszki 26.

Doliczony czas gry i remis, który przekreśla szanse KS-u na awans do finałowej ósemki. Wtedy jednak świetnie na lewej flance zachowuje się Łukasz Broź, piłka ostatecznie trafia do wprowadzonego wcześniej Łukasza Dynela i ten strzela do pustej bramki. Po chwili euforia na Kościuszki.

- R E K L A M A -

Jestem naprawdę szczęśliwy, że udało mi się strzelić decydującą o trzech punktach bramkę. Wciąż jesteśmy w grze o najlepszą ósemkę – komentował na gorąco Łukasz Dynel, najlepszy strzelec KS-u, którego trafienie zapewniło kutnianom wczoraj cenne trzy punkty. – Znalazłem się w odpowiednim miejscu i nie miałem innego wyjścia, jak wpakować piłkę do siatki. Dlaczego wsadziłem piłkę pod koszulkę? Gola chciałem zadedykować mojej dziewczynie, która jest w dziewiątym tygodniu ciąży.

Teraz przed kutnianami mecz prawdy w Skierniewicach z Unią. Ewentualna wygrana i dobry układ wyników m.in. Sokoła Aleksandrów i Legii II Warszawa mogą dać KS-owi awans do grona najlepszych drużyn.

- R E K L A M A -

Chcemy awansować do TOP8, ale wiemy, że to będzie ciężkie zadanie ze względu choćby na to, że jesienią straciliśmy sporo punktów w głupi sposób i to może zaważyć o ostatecznym kształcie tabeli. Ale walczymy do końca i wierzę, że za tydzień uda nam się osiągnąć ten cel. Łatwo nie będzie, bo Unia ma dobrych zawodników, którzy są doświadczeni i potrafią wykorzystać swoje atuty, a na dodatek grają u siebie. Jedziemy jednak po trzy punkty, nie widzę innej opcji – mówi Ł. Dynel.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: