Dyrektor kutnowskiego MOPS-u odchodzi na emeryturę [ZDJĘCIA]

Bożena Budnik dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kutnie odchodzi na zasłużoną emeryturę. W czwartek (26 stycznia) miało miejsce oficjalne pożegnanie z pracownikami.

- R E K L A M A -

Bożena Budnik całą swoją karierę zawodową poświęciła pomocy społecznej. Zaczynała pracę w 1978 roku. Po powstaniu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w 1990 roku, przez wiele lat była zastępcą dyrektora ośrodka. W 2010 roku została pełniącą obowiązki dyrektora a w 2011 roku już oficjalnie została powołana na stanowisko dyrektora MOPS.

– Przebieg Pani pracy zawodowej jest dobrym przykładem, jak rozumieć służbę publiczną na rzecz mieszkańców naszego miasta. Dziękując za wieloletnią służbę społeczności lokalnej życzymy zdrowia, pogody ducha i niestrudzonych sił niezbędnych do realizacji dalszych planów życiowych. Obecnie przed Panią wyzwanie zupełnie innego rodzaju, wspaniały czas na urzeczywistnienie wszystkich pasji i marzeń – mówił podczas spotkania Zbigniew Burzyński, prezydent Kutna.

Piątek (27 stycznia) to oficjalnie ostatni dzień pracy na stanowisku dyrektora MOPS w karierze Bożeny Budnik. Świeżo upieczona emerytka będzie mogła oddać się pasjom i marzeniom np. zwiedzaniu i gotowaniu, czego oczywiście bardzo życzymy.

- R E K L A M A -

Obowiązki dyrektora MOPS w Kutnie pełnić będzie Halina Szatkowska, dotychczas zastępca dyrektor Bożeny Budnik.

(MOPS Kutno)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: