reklama
reklama
reklama
reklama

Działacze kutnowskiego PiS-u na partyjnym wiecu w Bogatyni. „Polska musi pozostać suwerenna” (ZDJĘCIA/WIDEO)

Działacze Prawa i Sprawiedliwości z Kutna pojawili się w sobotę w Bogatyni, gdzie odbył się partyjny wiec z udziałem premiera oraz liderów ugrupowań Zjednoczonej Prawicy z Jarosławem Kaczyńskim na czele.

- R E K L A M A -

Motywem przewodnimwydarzenia była Kopalnia Turów i jej „obrona”. Wicepremier i Prezes PiS Jarosław Kaczyński podkreślił, że „to, co dzieje się wokół kopalni Turów to atak na suwerenność Polski.

– Polska musi pozostać suwerenna, wolna. Nikt nie będzie nas uczył, ani nic dyktował. Będziemy w UE, ale będziemy suwerenni – podkreślał Kaczyński.

W Bogatyni nie brakowało działaczy Prawa i Sprawiedliwości z powiatu kutnowskiego. Pojawili się tam między innymi Starosta Kutnowski Daniel Kowalik oraz miejscy i powiatowi radni: Marek Ciąpała, Robert Stępniewski, Rafał Jóźwiak, Bartosz Czechowski, Arkadiusz Olesiński i Ryszard Olesiński.

- R E K L A M A -

Jutro, w poniedziałek 26 czerwca 2023, pod budynkiem Starostwa Powiatowego w Kutnie ma odbyć się konferencja prasowa z udziałem parlamentarzystów oraz samorządów z powiatu kutnowskiego. Rozwinięte mają zostać tematy, które zostały poruszone w Bogatyni.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: