reklama

Działacze PiS-u z powiatu kutnowskiego protestowali w „obronie mediów publicznych” – ZDJĘCIA

Działacze Prawa i Sprawiedliwości z powiatu kutnowskiego pojechali w środę do Łodzi i Warszawy, gdzie protestowali przeciwko wyłączeniu TVP Info.

- R E K L A M A -

W środę w Łodzi przed siedzibą regionalnej TVP 3 przy ul. Narutowicza odbyła się manifestacja, w której udział wzięli między innymi starosta kutnowski Daniel Kowalik, wójt gminy Łanięta Tomasz Szczęsny, członek zarządu woj. łódzkiego Robert Baryła czy miejscy radni Bartosz Czechowski i Robert Stępniewski.

„TVP Info przestało nadawać, a na tym pasmie emitowane są programy z innych kanałów TVP. Każdy ma prawo do wyboru jakie media ogląda i co ogląda. W związku z tym dziś pod siedzibą TVP Łódź odbył się protest w obronie mediów publicznych” – komentuje miejski radny Bartosz Czechowski z PiS.

- R E K L A M A -

W Warszawie pojawił się za to poseł Tadeusz Woźniak. Nie szczędził mocnych słów pod adresem nowego premiera Donalda Tuska.

„To wielki skandal, bez żadnej podstawy prawnej, pozaustawowo, siłowo Tusk i jego koledzy chcą przejąć nielegalnie media publiczne. Tusk walczy z wolnymi mediami i wprowadza do Polski metody z Białorusi” – komentuje poseł Tadeusz Woźniak.

- R E K L A M A -

„Dziś 20 grudnia 2023 r. koalicja 13 grudnia dokonała zamachu na media publiczne. Bezprawnie wyrzucono Prezesa TVP, PR i PAP. Nie ma programu w TVP Info tak, jak nie było Teleranka 13 grudnia 1981 r. W siedzibie TVP pobito panią Poseł Joannę Borowiak. Uszkodzono jej rękę. Obecnie pani poseł znajduje się w szpitalu. Bronimy wolności mediów i obowiązującego w Polsce prawa. Zaczęły się realne rządy „neoWRONy”. Polacy organizujcie się. Jest ważna chwila w dziejach naszego Państwa. Wspólnie musimy obronić Polskę” – dodaje poseł Woźniak, który w mediach społecznościowych zamieścił swoje zdjęcie z gmachu Telewizji Polskiej.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: