reklama
reklama

Dzieje się w centrum Kutna – ruszył Jarmark Majowy i zlot foodtrucków [ZDJĘCIA]

Kutnowska majówka rozkręca się na dobre. Od kilku godzin do dyspozycji mieszkańców na Placu Piłsudskiego są foodtrucki, a także jarmark majowy z kilkudziesięcioma kramami.

Foodtrucki w Kutnie, czyli raj dla smakoszy na Placu Piłsudskiego

„Najlepsze żarciowozy z całej Polski w jednym miejscu z kuchniami z całego świata. Będzie się działo!” – zapowiadali organizatorzy i słowa dotrzymali. Na Placu Piłsudskiego pojawiło się wiele foodtrucków, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

- R E K L A M A -

Poza pysznym jedzeniem kutnianie mogą skorzystać między innymi z dmuchańców dla dzieci, konkursów z nagrodami, pysznego czeskiego piwa czy orzeźwiającej lemoniady.

W jakich godzinach czynne będą żarciowozy na Placu Piłsudskiego w Kutnie podczas majówki 2022? Sobota: 14.00 – 22.00, Niedziela: 12.00 – 20:00, Poniedziałek: 12.00 – 20.00, Wtorek: 12.00 – 20.00.

- R E K L A M A -

Jarmark Majowy przyciąga kutnian

Kutnowska majówka to także tradycyjny jarmark majowy zlokalizowany na Placu Piłsudskiego. Do dyspozycji mieszkańców jest kilkadziesiąt kramów, w których kupić można praktycznie wszystko. Nie brakuje lokalnych specjałów, a także pamiątek i upominków.

Jeśli jeszcze nie zwiedziliście jarmarku, to dzięki portalowi pojawi.pl sprawdzić można asortyment poszczególnych budek.

- R E K L A M A -

Majówka Kutno – kolejne atrakcje przed nami

To jednak dopiero początek majówkowych atrakcji w Kutnie. Jutro kultowa już Majówka z Bareją, a od poniedziałku Patriotyczna Majówka. Program wydarzeń na niedzielę, poniedziałek i wtorek znajdziesz tutaj: Majówka Kutno 2022 – sprawdź atrakcje

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: