Dzielnicowy po służbie złapał złodzieja wózka dziecięcego

Mieszkaniec Kutna, który ukradł wózek dziecięcy nie uniknie odpowiedzialności dzięki szybkiej reakcji dzielnicowego. Mł. asp. Michał Garstka będąc w czasie wolnym od służby na jednej z ulic zauważył mężczyznę, który rysopisem przypominał sprawcę zgłoszonej kilka dni wcześniej kradzieży. 40-latek usłyszał już zarzut.

- R E K L A M A -

15 lutego 2023 roku dzielnicowy kutnowskiej komendy będąc w czasie wolnym od służby zauważył na jednej z ulic mężczyznę, który ubiorem i rysopisem przypominał sprawcę kradzieży wózka dziecięcego. Funkcjonariusz natychmiast powiadomił dyżurnego komendy, który to niezwłocznie wysłał na miejsce umundurowany patrol . Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Kutna. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji dzielnicowego mienie zostało odzyskane. Skradziony wózek dziecięcy został przekazany pokrzywdzonej i na pewno jeszcze posłuży dziecku.

— Dzięki wzorowej postawie kutnowskiego dzielnicowego 40-letni mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Takie zachowanie dzielnicowego pokazuje, że służbę w Policji pełni się 24 godziny na dobę — komentuje mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: