reklama

Dzień Dziecka w Dąbrowicach. Piękna pogoda i moc atrakcji! [ZDJĘCIA]

Piękna pogoda, wiele atrakcji oraz mnóstwo radości i uśmiechów – tak wyglądał Dzień Dziecka w Dąbrowicach.

- R E K L A M A -

Na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Dąbrowicach od samego rana na dzieci i młodzież czekało wiele atrakcji. Podczas Dnia Dziecka burmistrz Miasta i Gminy Dąbrowice Dorota Dąbrowska przekazała młodzieży symboliczny klucz do bram miasta.

– Dopisała nam pogoda i zabawa odbywa się w prawdziwie letniej aurze. Dzisiaj rządziły dzieci, dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie! – mówiła burmistrz Miasta i Gminy Dąbrowice Dorota Dąbrowska.

- R E K L A M A -

Podczas Dnia Dziecka w Dąbrowicach odbyły się między innymi międzyklasowy konkurs tańca „Zgrana Klasa”, zawody sportowe czy piknik z kocykiem i pizzą.

Nie brakowało także dmuchańców, animacji, fotobudki, baniek mydlanych, gier i różnego rodzaju zabaw. Pojawił się także szczudlarz, a do tego można było odwiedzić stoiska lokalnych artystów i hobbistów.

- R E K L A M A -

W Dąbrowicach pojawił się także między innymi Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego, który w ramach akcji „Bezpieczny Powiat” rozdał dzieciom cukierki, a także odblaski.

– Bardzo cieszę się, że impreza cieszyła dużym zainteresowaniem. Przygotowano wiele atrakcji i uśmiechy dzieci pokazały, że atrakcje przypadły im do gustu – mówił T. Walczewski.

Partnerami Dnia Dziecka w Dąbrowicach były między innymi Engie, Kellogg’s, Piekarnia Dąbrowice. W organizację zaangażowały się też Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych „Szansa”, Dąbrowickie Centrum Kultury, Rada Rodziców ZS w Dąbrowicach, Klub Kobiet Aktywnych, Koła Gospodyń Wiejskich „Dąbrówka”, „Zgórzanki” oraz Mariopol-Rozopol.

Zobaczcie zdjęcia z Dnia Dziecka w Dąbrowicach:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: