Dzień Dziecka w Leszczynku. Alpaki, dmuchańce i wiele atrakcji – ZDJĘCIA

W zespole dworsko-parkowym w Leszczynku nie brakowało dziś atrakcji! Wszystko za sprawą odbywającego się tam Dnia Dziecka.

- R E K L A M A -

W Leszczynku na milusińskich czekało mnóstwo ciekawych atrakcji i zajęć. Wśród nich znalazły się między innymi strefa dmuchańców, malowanie na folii i inne aktywności z Klubem Dziecięcym Leśna Gromada, mini zoo z Alpakami Cudakami, animacje z Leo Marketem, strefa czytania, kiermasz taniej książki, zwiedzanie dworku z Józefem Bohdanem Zaleskim, zabawy z Młodzieżową Radą Gminy Kutno, zabawy z OSP Leszczynek i wiele innych. O oprawę muzyczną zadbał DJ Bibi.

Impreza trwa w godzinach 14:00 – 18:00 i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy Kutno i okolic. W Leszczynku pojawili się także m.in. wójt gminy Kutno Michał Łuczak czy przewodniczący Rady Gminy Kutno Dariusz Mroczek.

- R E K L A M A -

„Znakomita pogoda, świetna atmosfera i naprawdę duże zainteresowanie, zwłaszcza ze strony najmłodszych mieszkańców. To był bardzo udany Dzień Dziecka w Leszczynku” – komentuje Michał Łuczak, wójt gminy Kutno.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: