reklama
reklama

Dziś ruszają pierwsze ogródki piwne w Kutnie. Sprawdź, gdzie napijemy się piwa [ZDJĘCIA]

Dziś rozpoczyna się długi majówkowy weekend, a w raz z nim startują pierwsze ogródki gastronomiczne w centrum Kutna. Bardzo prawdopodobne, że już dziś będzie można napić się piwa pod chmurką na Placu Piłsudskiego.

Na Placu Piłsudskiego trwają ostatnie przygotowania dwóch ogródków piwnych. Jak informują właściciele klubokawiarni Alternatywa, dziś wieczorem po raz pierwszy w plenerze poleje się złocisty trunek. Na dniach otwarty ma zostać także ogródek należący do pubu Reset.

- R E K L A M A -

Ogródki gastronomiczne pojawiają się także na ulicy Królewskiej oraz na Placu Wolności. Długi weekend i słoneczna pogoda sprawiają, że chętnych na plenerowe spotkanie przy piwie czy kawie na pewno nie zabraknie.

Magistrat czeka na kolejnych chętnych

Na razie nie wiadomo, czy na Placu Piłsudskiego będzie więcej takich miejsc. Kutnowski magistrat ogłosił, że do 6 maja br. do godz. 12.00 właściciele lokali gastronomicznych mogą jeszcze składać wnioski dotyczące otwarcia ogródków gastronomicznych na Placu Piłsudskiego. Pozostały jeszcze do rozdysponowania trzy lokalizacje. Szczegółowych informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa Urzędu Miasta Kutno, pokój 210A telefon (24) 253 12 49.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: