Dziś w Kutnie zagrają Sztywny Pal Azji i kutnowscy muzycy

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Ognia Fireproof koncertową gwiazdą wieczoru będzie zespół Sztywny Pal Azji. W najbliższy piątek o godz. 20:00 zagrają koncert zatytułowany “Nie gniewaj się na mnie Polsko”.

Wcześniej o godz. 18:30 również w ramach obchodów 100 lecia niepodległości odbędzie się koncert pt. “Kutnowscy Muzycy dla Niepodległej”. W koncercie zagrają Krzysztof Wiankowski, Sławomir Pijanowski, Dominik Janiszewski, Witold Figurski, Marek Wesołowski, Paweł Radoszewski i inni. Kutnianie zagrają między innymi hity muzyki rockowej z lat 80-tych.

- R E K L A M A -

Sponsorem IX Ogólnopolskiego Festiwalu Ognia Fireproof w ramach którego odbywa się koncert zespołu Sztywny Pal Azji jest producent pali fundamentowych Centrum Pali sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie, ul. Łąkoszyńska 127.

Centrum Pali sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Per Aarsleff Holding A/S i wchodzi w skład grupy producentów pali fundamentowych CENTRUM ®.

- R E K L A M A -

Spółka specjalizuje się w produkcji prefabrykowanych pali fundamentowych, stosowanych do wykonywania wbijanych fundamentów palowych oraz fundamentów palowych pod konstrukcje wsporcze sieci trakcyjnej.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: