Wiadomości KutnoKutnoDziś wyjątkowe święto medyków. Prezes kutnowskiego szpitala składa życzenia

Dziś wyjątkowe święto medyków. Prezes kutnowskiego szpitala składa życzenia

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia i Światowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia. Z tej okazji personelowi kutnowskiego szpitala, ale nie tylko, wyjątkowe życzenia złożył Artur Gur, prezes zarządu KSS-u.

Jak czytamy na oficjalnej stronie kutnowskiego szpitala, „rok 2021, podobnie jak poprzedni, jest rokiem wyjątkowym. Wszyscy zmagamy się z pandemią. Wielu ludzi choruje, wielu traci swoich bliskich… Wszyscy jesteśmy zmęczeni zaistniałą sytuacją, wszyscy pragniemy normalności”.

- Reklama -

To Państwo tworzycie pierwszy front w walce z pandemią. To dzięki Państwu nasi pacjenci nie tracą poczucia bezpieczeństwa, ufności i sił niezbędnych do pokonania chorób – mówi Artur Gur, prezes zarządu Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.

- Reklama -

A. Gur dziękuje za „poświęcenie i pełne zrozumienie odmienności czasu w jakim przyszło nam pracować i nieść pomoc pacjentom. Jak mówi, „to zbiorowy test zrozumienia naszej misji i kompetencji”.

Życzę Państwu zdrowia, sił, cierpliwości i wytrwałości. I nadziei, że w końcu wszystko wróci do normalności – dodaje Artur Gur.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: