reklama

Echa tragicznego pożaru kamienicy. Rodzina prosi o pomoc, ruszyła zbiórka pieniędzy [ZDJĘCIA]

W ubiegłym tygodniu w powiecie kutnowskim doszło do tragicznego w skutkach pożaru kamienicy. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy dla osób poszkodowanych przez żywioł.

- R E K L A M A -

Pożar miał miejsce w zeszłą środę w kamienicy w Grabowie w gminie Żychlin. Jak powiedział w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl Mariusz Dudkowski z KP PSP w Kutnie, w wyniku pożaru ranne zostały dwie osoby, a jedna niestety zmarła. To około 70-letni mężczyzna.

Na miejscu w działaniach udział brało siedem zastępów straży pożarnej. Strażacy m.in. ewakuowali lokatorów przy pomocy drabiny. Według wstępnych ustaleń przyczyną pożaru było nieumyślne zaprószenie ognia przez osoby przebywające w jednym z mieszkań.

- R E K L A M A -

Ogień szalał nad ich głowami, mieszkanie zostało zalane

W sieci wystartowała zbiórka pieniędzy dla jednej z rodzin, która mieszka w spalonej kamienicy. Jak mówi Mariusz Tworus, jego mieszkanie zostało zalane podczas gaszenia lokalu, w którym szalał ogień.

LINK DO ZBIÓRKI NA SZCZYTNY-CEL.PL >

- R E K L A M A -

– Wraz z moją żoną Agnieszką i trójką dzieci wychodzimy z prośbą o wsparcie finansowe do wszystkich osób dobrej woli. Ogień pojawił się w mieszkaniu znajdującym się nad naszym. Pożar całe szczęście nie dotarł do naszego mieszkania, ale zalała je w ogromnym stopniu woda. Woda, która je zniszczyła. Konieczny będzie gruntowny remont, zakup nowego wyposażenia i wielu rzeczy potrzebnych do podstawowego funkcjonowania – mówi pan Mariusz.

Jak dodaje lokator feralnej kamienicy, jego rodzinie będzie ciężko poradzić sobie samodzielnie z tym nieszczęśliwym zdarzeniem losowym. Dlatego wraz z rodziną prosi o pomoc w zgromadzeniu środków na remont mieszkania.

LINK DO ZBIÓRKI NA SZCZYTNY-CEL.PL >

Zdjęcia z akcji gaśniczo-ratunkowej w Grabowie:


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: