Eksplozja w Żychlinie. Na miejscu kontrterroryści i pirotechnicy (FOTO/WIDEO)

Wciąż trwają policyjne czynności po eksplozji, do jakiej doszło w nocy w Żychlinie. Na miejsce dotarła specjalna grupa kontrterrorystyczna i pirotechniczna.

Tak, jak informowaliśmy wcześniej, dziś w nocy około 2.30 doszło do wysadzenia bankomatu przy ul. Narutowicza w Żychlinie. Policja na razie jest oszczędna w komentarzach i jedynie potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia i prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia tożsamości domniemanych sprawców.

- R E K L A M A -

Kontrterroryści i pirotechnicy na miejscu

Około godziny 8. na miejsce dotarli funkcjonariusze z Samodzielnego Pododziału Kontrterrotystycznego Policji w Łodzi, są także policjanci z oddziału minersko-pirotechnicznego.

O incydencie służby otrzymały zgłoszenie około godziny 2.30. Na miejsce zadysponowano policję, a także straż pożarną.

- R E K L A M A -

Na miejsce zadysponowani zostali druhowie z OSP Żychlin. Działania polegały na oświetleniu terenu i pomocy policji, która podejmowała czynności. Akcja trwała do godziny 6:50 – powiedział Panoramie dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie.

Uciekli samochodem z Podkarpacia?

Jak informują nas Czytelnicy, rzekomi sprawcy wysadzenia bankomatu mieli poruszać się samochodem na podkarpackich numerach rejestracyjnych. Policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia ich tożsamości. Na razie nie wiadomo, czy sprawcom udało się ukraść pieniądze.

- R E K L A M A -

Mogę potwierdzić, że doszło do takiego zdarzenia. Na miejscu czynności przeprowadzają policjanci – powiedziała nam krótko podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Zobacz zdjęcia i wideo z miejsca zdarzenia:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: