Ekspres do kawy na ziarna

Kawę można parzyć na kilka sposobów. Mała czarna przybiera wiele form, może być konkretnym espresso, delikatnym latte macchiato lub subtelnym cappuccino. Chociaż w niektórych zakątkach świata pozostaje się przy tradycyjnym sposobie jej parzenia to coraz częściej sięgamy po ekspres do kawy na ziarna, który często gości nie tylko w lokalach gastronomicznych, ale też w naszych prywatnych kuchniach. Jeśli cenisz głębię smaku i świeżość parzonej kawy, sprawdź jaki ekspres zagwarantuje Ci Twój ulubiony napój przygotowany w prawdziwie włoskim stylu.

Dzisiaj na polskim rynku znajdziemy ogromny wybór urządzeń do parzenia kawy, które różnicują dostępne kolory, typ ekspresu, rodzaj kawy oraz funkcje dodatkowe takie jak automatyczny młynek, system spieniający mleko oraz regulacja ilości zaparzanej kawy. Wiele dostępnych funkcjonalności profesjonalnych ekspresów do kawy będzie zależeć także od ich ceny, jednak już teraz możemy śmiało stwierdzić, że ekspresy do kawy na ziarna, to prawdziwy strzał w dziesiątkę, który ułatwi Ci przygotowanie Twojego ulubionego napoju.

- R E K L A M A -

Ciesz się wybornym smakiem kawy – latte macchiato, cappuccino, espresso

Ekspresy do kawy na ziarna są w stanie zaparzyć niezwykle aromatyczne espresso, wyborne cappuccino lub esencjonalne latte macchiato. Tego rodzaju ekspresy są wyposażone w szereg nowoczesnych rozwiązań designerskich i innowacyjnych funkcjonalności pozwalających na perfekcyjne dopasowanie rodzaju parzonej kawy do preferencji każdego klienta. Profesjonalne ekspresy do kawy posiadają większe pojemniki na wodę i ziarna kawy umożliwiające równoczesną obsługę większej liczby osób. Ekspres do kawy do profesjonalnego użytku skutecznie odciąża baristę, zwiększając jego komfort pracy. 

Czarna kawa a typ ekspresu – regulacja mocy kawy, wbudowany młynek, spienianie mleka

Ekspres do kawy wyposażony w system spieniania mleka pozwala przyrządzić cappuccino, latte macchiato lub spienić mleko po naciśnięciu jednego przycisku. Cały proces spieniania mleka i przygotowania mlecznej pianki jest szybki i niezwykle prosty. Spienione mleko idealnie dopełni Twą kawę przepyszną pianką. Dostępna w ekspresach technologia termoblok pozwala utrzymać zarówno wodę i mleko w idealnej temperaturze, dzięki obecności dwóch systemów podgrzewania. Ekspresy ciśnieniowe takie jak ekspres do kawy na ziarna wyposażone w automatyczny młynek mielą kawę tuż przed jej zaparzeniem. W ten sposób otrzymujesz świeżą, aromatyczną i wyborną kawę jak w Twojej ulubionej kawiarni.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: