Energylandia – gdzie kupić pamiątki?

- poniżej dalsza część artykułu -

Energylandia to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Polsce. Odwiedzają go liczni goście z całego kraju, nie brakuje również zagranicznych przyjezdnych. Mnogość atrakcji dla całej rodziny i obecność m.in. coasterów wyjątkowych w skali europejskiej czy światowej sprawia, że dla wielu osób wizyta w Parku jest niesamowitym przeżyciem. Nie może dziwić, że po takich emocjach poszukują oni pamiątek z Energylandii.

Zakup pamiątek na miejscu w Energylandii

- poniżej dalsza część artykułu -

Zakup pamiątek na miejscu dla wielu osób będzie najbardziej wygodnym rozwiązaniem. Miejsc, gdzie możemy to zrobić, jest naprawdę wiele – czeka na nas m.in. Energusiowy Sklepik, Energy Shop czy miejsce, gdzie możemy kupić pluszaki. Oczywiście, sklepów i sklepików na terenie całego Parku jest więcej, i na pewno każdy znajdzie odpowiednią pamiątkę dla siebie. Jeżeli chcemy wrócić z Energylandii z czymś, co będzie nam przypominać o tych wszystkich emocjach, bez problemu znajdziemy to, co naprawdę nam się spodoba.

Zakup pamiątek Energylandii online – czy to możliwe?

Często jednak okazuje się, że zakup pamiątek na miejscu nie udaje się tak, jak planowaliśmy. Mnogość wrażeń sprawia, że z zakupem czekamy do ostatniej chwili, co nie zawsze się udaje. Czasem zaskakują nas nagłe kolejki, czasem po prostu zapominamy, że nie kupiliśmy czegoś, co będzie nam przypominać o tym wyjeździe. Zapewne nie będzie to problem dla osób z okolicy lub tych, którzy i tak planują odwiedzić Park jeszcze raz. Jednak co w przypadku, gdy opuściliśmy Park, a pamiątki po prostu chcemy mieć, odległość nie sprzyja jednak do spontanicznego powrotu jedynie w celu ich zakupu?

- poniżej dalsza część artykułu -

W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest sklep.energylandia.pl. To oficjalny sklep z pamiątkami Energylandii, dzięki czemu znajdziemy tutaj ogromną ilość wysokiej jakości pluszaków, wszelakich akcesoriów, ale też odzieży. Wszystkie one zostały przygotowane przez Park, i takie pamiątki możecie również zakupić na miejscu – nie będą się one od siebie różnić.

Zakup przez internet będzie miał jednak więcej plusów – wszystkie pamiątki będą w zasięgu naszej ręki, a dzielić od nich będzie nas jedynie kilka kliknięć. W ofercie sklepu można trafić na pluszaki, odzież (w tym czapki, koszulki i bluzy), różnorodne artykuły szkolne, breloki, magnesy, kubki, gry czy pamiątki z poszczególnych kolekcji, takich jak Zadra czy Hyperion. W tych ostatnich znajdziemy przedmioty, na których znajdzie się grafika z naszą ulubioną atrakcją. Jest to zdecydowanie coś dla prawdziwych fanów danych miejsc, zwłaszcza takich, którzy odwiedzili je już nie raz.

- poniżej dalsza część artykułu -

Olbrzymia oferta sprawia, że w sklepie z pamiątkami Energylandii każdy znajdzie coś dla siebie – to zarówno oferta dla osób młodszych, jak i również dla starszych, a co ważne, nie brakuje również magnesów, które idealnie będą prezentować się na lodówce wśród innych pamiątek, najczęściej z różnych krańców świata.

Jeżeli kupujecie pamiątki w sklepie online po raz pierwszy lub po prostu chcecie oszczędzić, zachęcamy do zapisania się na stronie sklep.energylandia.pl do newslettera sklepu Energylandii – dzięki temu szybko na waszego maila trafi również zniżka w wysokości 10% na następne zakupy. Jeżeli kupujecie przynajmniej kilka przedmiotów i nie lubicie przepłacać, na pewno warto skorzystać z tej oferty promocyjnej.

Artykuły szkolne Energylandii

Zbliża się rok szkolny dlatego i rodziców, i ich pociechy zachęcamy zwłaszcza do sprawdzenia szkolnych akcesoriów Energylandii, wśród których znajdują się notesy, zeszyty, plecaki i wiele więcej. Dzięki temu każdy będzie mógł pokazać w szkole, która z postaci, możliwych do spotkania w Energylandii, jest jego ulubioną!
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklamaopen