reklama

Falstart KS Kutno w IV lidze. Tylko jeden punkt po dwóch meczach

Tylko jeden punkt pod dwóch spotkaniach na swoim koncie mają piłkarze KS-u Kutno. Podopieczni Jacka Walczak zaliczyli falstart w rozgrywkach IV ligi łódzkiej – najpierw zremisowali z beniaminkiem Startem Brzeziny, a teraz przegrali na własnym boisku z Borutą Zgierz.

- R E K L A M A -

W Brzezinach murowanym faworytem był KS, ale boisko pokazało co innego. Wprawdzie do przerwy kutnianie po golach Bartosz Frątczaka i Marcina Kaceli prowadzili 2-1, to po zmianie stron dali wbić sobie gola i nie byli w stanie odpowiedzieć, przez co dość niespodziewanie stracili punkty.

– Na drugą połowę nasza drużyną „nie wyszła z szatni”. Rozmawialiśmy w przerwie, że gospodarze na pewno ruszą do ataków, gdyż nie mają nic do stracenie i tak się stało. Obiektywnie za postawę w drugich czterdziestu pięciu minutach nie zasłużyliśmy na trzy punkty – mówił trener KS Jacek Walczak po spotkaniu ze Startem Brzeziny.

- R E K L A M A -

Okazją do rehabilitacji po falstarcie miał być środowy mecz z Borutą Zgierz.

– Chcemy zamazać plamę i zgarnąć trzy punkty. Remis w meczu ze Startem to dla nas jak porażka – zapowiadał kapitan KS Dominik Głowiński.

- R E K L A M A -

Mecz z Borutą rozpoczął się fatalnie, bo już w 16. minucie goście po strzale Jana Jędrzejczaka prowadzili 0-1. KS nie chciał jednak łatwo oddać pola i ruszył do ataków, które przyniosły efekty jeszcze przed przerwą. W 18. minucie do wyrównania doprowadził Marcin Kacela, a w 36. minucie kutnianie wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia powracającego na Kościuszki 26 Bartosza Bujalskiego.

Po przerwie w szeregach KS znów nastąpił jednak paraliż i do siatki trafiali tylko przyjezdni. W 52. minucie do remisu doprowadził Michał Drogosz, a w 68. minucie na 2-3 strzelił Kacper Chładzyński. Kropkę nad „i” cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry postawił Oskar Osiński i mecz zakończył się wynikiem 2-4.

Teraz przed kutnianami bardzo ciężki mecz z Widzewem II Łódź (19 sierpnia, 11:00).

Start Brzeziny 2:2 KS Kutno
0-1 35. Bartosz Frątczak
1-1 44. Damian Mospinek
1-2 45. Marcin Kacela
2-2 65. Bartłomiej Szadkowski

KS Kutno: Sokołowicz – Pęgowski, Florczak, Głowiński, D. Nikołaj (81. Gibulski), Bujalski, Starczewski, Kozanecki (81. Maryniak), Frątczak (67. Ramel);

KS Kutno 2:4 Boruta Zgierz
0-1 16. Jan Jędrzejczak
1-1 18. Marcin Kacela
2-1 36. Bartosz Bujalski
2-2 52. Michał Drogosz
2-3 68. Kacper Chładzyński
2-4 86. Oskar Osiński

KS Kutno: Sokołowicz – Pęgowski (70. Maryniak), Florczak, Głowiński, Kacela, D. Nikołaj, Bujalski, Starczewski, Kozanecki (64. Ramel), Frątczak (62. Gibulski)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: